Přidat stránku do oblíbených

Ctrl D

Při surfování po vlnách internetu velmi často narazíte na zajímavou stránku, ne vždy však máte čas ji celou projít nebo se vám nechce hledat tlačítko pro její uložení do oblíbených položek. Ona sama operace s myší stupňuje pohodlí, a tak trochu i lenost. Naproti tomu, klávesnice je rychlá, pohotová, efektivní. Pomocí klávesové zkratky CTRL + D tak můžeme na všech běžných internetových prohlížečích spustit dialogové okno pro uložení stránky do oblíbených položek (či na lištu záložek, je-li aktivována).

Proces funguje na všech běžných internetových prohlížečích, tj. Google Chrome, Mozilla Firefox,Opera, MS Edge, Internet Explorer, ale i na Safari pro OS od Applu.

zápis znaku: Přidat stránku do oblíbených
  • funkce zkratky Přidat stránku do oblíbených: přidá aktivní stránku do oblíbených položek (v prohlížeči)
  • funkčnost/využití: Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, MS Edge, Internet Explorer, Safari

Zápis zkratky Přidat stránku do oblíbených na klávesnici:

Ctrl D
Oblíbené zkratky
Víte, že:
Rozsireni Projektor
pokud pracujete s více monitory ve Windows, můžete snadno přepínat mezi režimy zobrazení rozšířit / duplikovat / první monitor / druhý monitor. Slouží k tomu klávesová zkratka Win+P
Vlastní zkratky
Příklad práce s HotkeyP

Chtěli byste si vytvořit vlastní klávesovou zkratku na vypnutí monitoru, zesílení zvuku, přeskočení písničky či spuštění aplikace? S programem HotkeyP, který je navíc zcela zdarma, je to snadné.

...více
Oblíbené znaky
Virtuální klávesnice
Virtuální klávesnice

podporuje desítky jazyků z celého světa

Rychlá mapa stránek
© 2020 Na klávesnici | tvorba admiva